Tekstil atıklarının geri dönüşüm sektörüne katkısı hiç şüphesiz bilinmektedir. Ertek tekstil firması olarak bizler lisanlı olarak ram kenarı ve tekstil hurdası alım satımı konuşunda bu sektörün lider firmaları arasında yer almaktayız.

Gelecek odaklı bir firma olmamız, sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetlerde bizleri gururlandırmaktadır. Firmamız, dinamik ve işine bağlı bir ekip ile 7/24 Tekirdağ çevresinde hizmetlerine devam etmektedir. Geri dönüşüm, doğamızın vazgeçilmez ihtiyaçlarındandır ve her sektörün bir parçası haline gelmiştir. Kullanılmayan tekstil atıklarının değerlendirilmesi de geri dönüşümün bir parçası olduğu için Ertek Tekstil olarak sizlere bu şerefli hizmeti verdiğimiz için onur duyuyoruz. Lisanslı bir firma olmamız bizi bir adım öne taşımıştır.

Bu konu elbette oldukça hassasiyetle üzerinde durduğumuz bir konudur çünkü genelde bu sektörde hizmet veren firmalarda lisanslı hizmet bulmak oldukça güçtür. Profesyonelliğini her zaman ön planda tutan firmamızın gelecek odaklı çalışma stratejileri ile sektörde kendine hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Elinizde bulunan silgi bezleri, ram kenarları, tekstil hurdalarını firmamız ile iletişime geçerek değerinden satabilir veya değerinde alabilirsiniz.

Hizmette sınır tanımayan firmamız 7/24 sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.


02827274322Lisanslı Ram Kenarı Alımı Parça Kumaş Satışı, Parça Kumaş Fiyat Teklifi, Tekstil Geri Dönüşüm, Çorlu Hurda Kumaş, TOPTAN BOBİN RAM KENARI, tekstil hurdası fiyatları, kırpıntı kumaş fiyatları , tekstil hurdası alanlar , parça kumaş satanlar , hurda kumaş alan firmalar , kırpıntı kumaş alan firmalar , Parça Bez, Parça Kumaş, temizlik bezi, silgi bezi parça temizlik bezi, toptan parça bez, parça bez fiyatları, kilo ile parça bez, penye parça bez, parça bez gebze, parça bez sultanbeyli, ram kenarı fiyatları, ram kenarı bobin, ram kenarı çorlu, kırpıntı kumaş fiyatları, iplik hurdacıları, kumaş geri dönüşüm, çorlu kumaş satıcıları, çerkezköy parça kumaş, toptan hurda kumaş fiyatları, çorlu kumaş fabrikaları, hurda kumaş satanlar, kumaş firesi fiyatları, kilo ile kumaş fiyatları, ,