2011 de kurulan firmamız, tekstil endüstrisine geri dönüşüm zihniyetiyle yeni bir soluk getirmiştir. Yıllardır Tekirdağ çevresinde faaliyet gösteren şirketimizin temeli ise İstanbul Esenyurt’da atılmıştır. Parça kumaş, ram kenarı, tekstil hurdası gibi farklı alanlar üzerinde çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Genellikle fabrika atıkları olan tekstil ürünlerini geri dönüşüm sektörü ile birleştirerek bu yolda ilerleyen firmamızı tercih etmek sizlere büyük faydalar sağlayacaktır. İşini severek yapan bir ekip ile birlikte yoluna durmaksızın devam eden firmamız gün geçtikte daha da büyümekte ve geri dönüşüm sektöründe hız kesmeden ilerlemektedir. Firmamız rakiplerine örnek olacak etik davranışları ile takdirleri her zaman üzerine toplamıştır.

Misyonumuz, geri dönüşüm ürünü olan tekstil atıklarının israfını engelleyerek kullanışlı olacak ürünler (iplik bobinleri) elde ederek doğaya faydalı olabilmektedir. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı uzman ekibi ile birlikte sorularınıza anında cevap vermeye hazırdır ve siz değerli müşterilerimizden gelecek geri dönüşleri beklemektedir.

Günümüzde tekstil endüstrisi hız kesmeden büyümektedir. Biz her koşulda üstümüze düşeni eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmeye çalıştığımız için Çorlu, Çerkezköy ve dahi Tekirdağ’ın her yerinde ilk tercih edilen firmalardan biri haline geldik. Bizler, tekstil sektörünün en önde gelen firmalarından biri olduğumuzu gururla sunarken doğaya katkılarımız ile insanlığın geleceği için çalışıyoruz.


02827274322Hakkımızda Parça Kumaş Satışı, Parça Kumaş Fiyat Teklifi, Tekstil Geri Dönüşüm, Çorlu Hurda Kumaş, TOPTAN BOBİN RAM KENARI, tekstil hurdası fiyatları, kırpıntı kumaş fiyatları , tekstil hurdası alanlar , parça kumaş satanlar , hurda kumaş alan firmalar , kırpıntı kumaş alan firmalar , Parça Bez, Parça Kumaş, temizlik bezi, silgi bezi parça temizlik bezi, toptan parça bez, parça bez fiyatları, kilo ile parça bez, penye parça bez, parça bez gebze, parça bez sultanbeyli, ram kenarı fiyatları, ram kenarı bobin, ram kenarı çorlu, kırpıntı kumaş fiyatları, iplik hurdacıları, kumaş geri dönüşüm, çorlu kumaş satıcıları, çerkezköy parça kumaş, toptan hurda kumaş fiyatları, çorlu kumaş fabrikaları, hurda kumaş satanlar, kumaş firesi fiyatları, kilo ile kumaş fiyatları, ,